ART / Lithographs / Giclée 13292021
nr 1329 2021
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Anita Paulsson. 'Stilla'. Signed, numbered 23/60. Unframed. Subject: 18x28 cm,
Gicléetryck, "Stilla". Signerad, numrerad 23/60. Oramat löst blad. Motivet: 18x28 cm
Anita Paulsson, Swedish painter born 1942.
SEK 100
Monday May 25 2020
at 18:22:23
20/5 21:08:37